VW UP! 1,0 60 Style Up! BMT
| Farve | Champagne |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.540 cm |
| Bredde | 1.640 cm |
| Højde | 1.490 cm |
| Tophastighed | 161 km/t |
| Sidst synet | 10 jan 2024 |
aircondition, fartpilot, sædevarme, parkeringssensor (bag), 15" alufælge, vinterhjul medfølger ub, kørecomputer, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, isofix, el-sidespejle m/varme, tågelygter, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, dæktryksmåler, 4 airbags, esp, automatisk nødbremsesystem, dobbelt bagagerumsbund, DK Pakke, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
79.800 kr.
-
Kilometer60.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg02/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk