VW ID.4 1ST Pro
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 3 feb 2025 |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
kørecomputer, multifunktionsrat, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, læderrat, dellæderindtræk, ambiente belysning, bagagerumsdækken, højdejust. førersæde, 20" alufælge, svingbart træk (elektrisk), led kørelys, adaptive forlygter, led baglygter, tagræling, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i rat, varmepumpe, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, trådløs mobilopladning, navigation, apple carplay, træthedsregistrering, 6 airbags, regnsensor, mørktonede ruder i bag, app integration, håndfrit til mobil, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, esp, isofix, fjernlysassistent, antispin, skiltegenkendelse
-
169.980 kr.
-
Kilometer122.000
-
El61 km/l
-
1. reg04/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder