Skoda Citigo 1,0 MPi 60 Family
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.560 cm |
| Bredde | 1.650 cm |
| Højde | 1.480 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 12 dec 2024 |
aircondition, fartpilot, sædevarme, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, el-ruder, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, isofix, helårshjul, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, automatisk lys, mørktonede ruder i bag, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, aux tilslutning, dæktryksmåler, 4 airbags, esp, automatisk nødassistent, Ambition Go pakke, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
74.800 kr.
-
Kilometer133.000
-
Benzin26,2 km/l
-
1. reg01/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.400 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk