Seat Arona 1,0 TSi 110 Style DSG
| Farve | Sort |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.150 cm |
| Bredde | 1.780 cm |
| Højde | 1.550 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Sidst synet | 5 mar 2026 |
træk til 1100 kg, adaptiv fartpilot, sædevarme, aircondition, vinterhjul, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, isofix, 16" alufælge, kurvelys, tagræling, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, udv. temp. måler, håndfrit til mobil, usb-c tilslutning, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, 6 airbags, esp, blindvinkelsassistent, 100% autotjek brugtbilsattest fra synshal medfølger 46 punkter, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
154.800 kr.
-
Kilometer100.000
-
Benzin16,9 km/l
-
1. reg03/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift1.600 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk