Renault Mégane IV 1,2 TCe 130 Zen Sport Tourer
| Farve | Hvid |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.630 cm |
| Bredde | 1.810 cm |
| Højde | 1.450 cm |
| Tophastighed | 198 km/t |
| Sidst synet | 22 apr 2025 |
2 zone klima, fartpilot, navigation, håndfrit til mobil, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), musikstreaming via bluetooth, sædevarme, fjernb. centrallås, kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, sportssæder, højdejust. førersæde, splitbagsæde, isofix, 16" alufælge helårshjul næsten nye, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, automatisk lys, lygtevasker, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk til 1700 kg, udv. temp. måler, 4x el-ruder, automatisk start/stop, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, dæktryksmåler, skiltegenkendelse, vognbaneassistent, fjernlysassistent, 6 airbags, esp.
100% autotjek brugtbilsattest fra synshal medfølger 46 punkter, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
99.800 kr.
-
Kilometer107.000
-
Benzin18,9 km/l
-
1. reg08/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift2.440 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk