Opel Vivaro 1,6 CDTi 125 Combi L2H1
| Farve | Sølv |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Længde | 5.400 cm |
| Bredde | 1.960 cm |
| Højde | 1.970 cm |
| Tophastighed | 171 km/t |
| Sidst synet | 10 mar 2026 |
aircondition, fartpilot, sædevarme, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, isofix, armlæn, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, helårshjul, el-sidespejle, mørktonede ruder i bag, træk til 2000 kg, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, 4 airbags, El-bagrude og bagrudevisker, Skydedør i venstre-højre side, undervognsbehandlet.
100% autotjek brugtbilsattest fra synshal medfølger 46 punkter, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
274.800 kr.
-
Kilometer92.000
-
Diesel17,5 km/l
-
1. reg06/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift6.040 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk