Ford Ka 1,2 Trend
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 3 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.620 cm |
| Bredde | 1.660 cm |
| Højde | 1.500 cm |
| Tophastighed | 159 km/t |
| Sidst synet | 12 sep 2024 |
ESP, ABS bremser, Tonede ruder, Tripcomputer, 12 Volt stik bag, Isofix beslag til barnestol, IPS, Airbags, 4, Centrallås, 14" Stålfælge med helårsdæk, karosserifarvet Kofanger, Manuel sidespejle, EPAS, Forsinket slukning af forlygter, Auto Start/Stop, Crystal white, Radio/CD afspiller MP3, AUX, Leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
39.800 kr.
-
Kilometer60.000
-
Benzin20,4 km/l
-
1. reg08/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk