Fiat 500C Lounge
Fiat 500C Lounge egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 985 kg |
| Længde | 355 cm |
| Bredde | 163 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 6 dec 2024 |
| Moment | 102 nm |
| Lasteevne | 335 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, læderrat, stofindtræk, kunstlæderindtræk, højdejust. førersæde, 15" alufælge, helårshjul, soltag, el-sidespejle, aircondition, fjernb. centrallås, aux tilslutning, cd/radio, esp, 4 airbags, isofix, parkeringssensor (bag)
-
44.980 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin20,8 km/l
-
1. reg09/2011
-
Modelår2011
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook