Audi A4 2,0 TFSi 190 Sport Avant S-tr.
| Farve | Grå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.730 cm |
| Bredde | 1.840 cm |
| Højde | 1.430 cm |
| Tophastighed | 238 km/t |
| Sidst synet | 2 apr 2024 |
3 zone klima, digitalt cockpit, drive select, læderrat, multifunktionsrat, sportssæder, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, 17" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, sd kortlæser, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, 6 airbags, ratgearskifte, automatgear, tagræling, mørktonede ruder i bag, led kørelys, xenonlys, automatisk nedblændeligt bakspejl, vinterhjul medfølger u/b, kørecomputer. blanke rudelister, BELYSNINGSPAKKE, BUSINESSPAKKE.
100% autotjek brugtbilsattest fra synshal medfølger 46 punkter, leveres nysynet.
Mulighed for tilkøb af udvidet brugtbilsforsikring 12 eller 24 md fra 2195 kr.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
199.800 kr.
-
Kilometer133.000
-
Benzin17,9 km/l
-
1. reg02/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift3.260 kr. pr. år
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk