Alfa Romeo MiTo 1,3 JTDm 85 Distinctive
Alfa Romeo MiTo 1,3 JTDm 85 Distinctive egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 3 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.300 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Længde | 4.060 cm |
| Bredde | 1.720 cm |
| Højde | 1.450 cm |
| Tophastighed | 174 km/t |
| Sidst synet | 14 aug 2024 |
Beskrivelse
Nysynet d 31.3.26. Bemærk koster kun 520 kr/halvårligt i ejerafgift, aircondition, fjernb. centrallås, kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, vinterhjul, el-sidespejle, tågelygter, udv. temp. måler, el-ruder, cd, aux tilslutning, isofix, 6 airbags, esp, nysynet d.31.3.26, køre super godt er undervognsbehandlet, sælges uden reklamationsret.
HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29 VI TILBYDER MARKEDETS BEDSTE OG MEST FLEKSIBLE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING. VI TAGER GERNE DIN BIL I BYTTE . SE MERE PÅ www.hornsyldbilcenter.dk. Bilen kan være under klargøring eller være solgt så kontakt os derfor før besigtigelse/prøvekørsel på 75687611 eller salg@75687611.dk HUSK VI HAR LOKATIONER NR 1&29
-
37.900 kr.
-
Kilometer181.000
-
Diesel28,6 km/l
-
1. reg09/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift1.040 kr. pr. år
Hornsyld Bilcenter
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk
Hornsyld Industrivej 1&29
8783 Hornsyld
CVR : 33577192
75 68 76 11
salg@75687611.dk
Del på Facebook